Obchodní zástupce pro MO a VO odběratele (HPP nebo ŽL)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je DAMIRA CZ, s.r.o. – společnost s 10-ti letou tradicí, zaměřená na distribuci drogerie a domácích potřeb, posiluje svůj prodejní tým a hledá spolupracovníky na pozici Obchodního zástupce pro MO a VO odběratele.

Náplň práce:
Akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu, péče o stávající zákazníky MO, VO i koncové zákazníky.

Požadujeme:
SŠ vzdělání nebo vyučení v oboru, vysoké pracovní nasazení, pozitivní přístup, obchodní dovednosti, komunikativnost, znalost práce na PC, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, bydliště v regionu: 1. Praha, 2. Plzeňský nebo Jihočeský kraj, 3. Jihomoravský kraj. Uvádějte, o který region se ucházíte!

Nabízíme:
Práci na HPP nebo ŽL, možnost seberealizace, firemní vzdělávání, notebook, mobilní telefon, finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích, po zapracování služební automobil.

Místo práce: 1. Praha / 2. Plzeňský a Jihočeský kraj (Plzeň, Strakonice, Písek) / 3. Jihomoravský kraj (Brno, Vyškov, Prostějov)

Termín nástupu: 1.10.2011

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 25. 8. 2011, 09:43

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
Obchodx 2575