Obchodní zástupce pro jižní Moravu - TIMO

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost TIMO s.r.o. – výrobce a prodejce spodního prádla a plavek.

Náplň práce:
- Každodenní komunikace se zákazníky ve svěřeném regionu, nabídka zboží, objednávky ze skladu, prezentace nových kolekcí, uzavírání kontraktačních objednávek
- Zjišťování potřeb zákazníků
- Realizace akcí na podporu prodeje
- Vyhledávání a získávání nových zákazníků
- Plnění prodejních cílů v daném regionu
- Denní reporty
- Podíl na přípravě a tvorbě nových kolekcí

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Bydliště v jihomoravském kraji, nejlépe v Brně a okolí
- Praxe obchodního zástupce výhodou
- Výborné prezentační schopnosti
- Komunikativnost, reprezentativní vystupování, samostatnost, vlastní invence
- Loajálnost k firmě
- Aktivní řidič – ŘP B

Nabízíme:
- Práce v rodinné firmě s 22 letou tradicí výroby i prodeje, která má stabilní postavení nejen na českém trhu
- Samostatná práce podpořená vstřícným přístupem kolegů
- Možnost podílet se na vytváření nových kolekcí
- Finanční ohodnocení závislé na pracovních schopnostech a nasazení
- Mzda: Základní mzda 14 100,- + dalších až 18 300,- dle plnění bonusových položek

Místo práce: Jižní část Moravy

Termín nástupu: 15.6.2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 26. 5. 2014, 14:06

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2587
prodejx 1394