Obchodní zástupce - Obchodník podnikového software

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Altus software s.r.o. Společnost patří mezi významné české výrobce software. Vyvíjí a dodává podnikový software kategorie ERP. Soustředí se na efektivní, spolehlivá a cenově dostupná řešení pro malé a střední firmy.
Více na www.altus.cz

Náplň práce:
Jako člen našeho obchodního týmu se budete podílet na realizaci obchodních a marketingových aktivit společnosti.
Vaším úkolem bude vyhledávání potencionálních zájemců o naše produkty, navázání kontaktu, prezentace produktu a organizace všech dalších aktivit směřujících k uzavření obchodu. Tato pozice vyžaduje kombinaci odborných znalostí z oblasti podnikových procesů a obchodních dovedností.

Vaše odpovědnost bude za
• Obchodní výsledky u svěřené skupiny zákazníků
• Aktivní vyhledávání a získání nových zákazníků
• Příprava nabídek a dalších aktivit vedoucích k prodeji produktů společnosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
• Praxe minimálně 3 roky v obchodní činnosti, ideálně podobně orientované (SW, HW, Informační systémy)
• Obecná znalost podnikových procesů
• Orientace na zákazníka, obchodní a prezentační dovednosti
• Znalost kancelářských aplikací na uživatelské úrovni
• Všeobecný přehled o IT (ERP systémy, databáze, OS)
• Výborné vyjadřovací schopnosti, bezchybný písemný projev.
• Řidičský průkaz sk. B
• Schopnost a ochota cestovat po celé ČR

Nabízíme:
• Zajímavou a kreativní práci v přátelském kolektivu
• Aktivní podíl na jednání s klienty
• Možnost ovlivňovat vývoj produktů společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v blízkosti metra (B, Českomoravská)
• Finanční ohodnocení závislé na Vaší předchozí praxi a odměny, které ovlivníte vašimi výsledky
• Rozšiřování znalostí a vlastní profesní růst
• Notebook, telefon, příspěvky na stravování a další zaměstnanecké výhody

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 10. 7. 2014, 12:47

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
prodejx 1390
ITx 405