Obchodní zástupce / obchodní reprezentant

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR – jediná specializovaná pojišťovna svého druhu v České republice.
Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu – právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.
Naše služba je opravdu pro všechny – pro fyzické osoby, živnostníky, podnikatele, lékaře, obce, školy a školky…
Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.das.cz

Náplň práce:
Právní ochrana je ve světě standardem. V ČR prozatím ne. S D.A.S. máte příležitost šířit povědomí o právních službách.
Klientovi je vždy k dispozici náš tým zkušených právníků. – I Češi potřebují svého právníka.
- Prodej ojedinělé služby – právní ochrany
- Aktivní vyhledávání nových klientů
- Péče o vlastní i přidělené klienty – udržování dlouhodobých vztahů

Místo práce:
- Praha a Střední Čechy
- Liberecký kraj
- Ústecký kraj
- Plzeňský kraj
- Karlovarský kraj
- Jihočeský kraj
- Kraj Vysočina
- Královehradecký kraj
- Pardubický kraj
- Olomoucký kraj
- Jihomoravský kraj
- Zlínský kraj
- Moravskoslezský kraj

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání
- Obchodního ducha – tah na branku
- Výborné komunikační schopnosti
- Profesionální přístup a vystupování
- Čistý výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
- Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti, která je jedničkou na českém a evropském trhu v právní ochraně
- Možnost nadstandardního výdělku
- Ucelený systém bezplatného zaškolení a další odborné vzdělávání
- Kariérní růst s možností otevření vlastní agenturní kanceláře
- Marketingovou podporu, motivační programy a benefity
- Získávání právního povědomí
- Spolupráci formou na IČO

Místo práce: jednotlivé kraje/regiony v ČR

Termín nástupu: Dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@das.cz

Platnost inzerátu končí 6. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 6. 5. 2015, 14:26

Obor
Právo, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Česká republika
Pracovní poměr
Práce na živnosťák