Obchodní zástupce - HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov s působností po celé ČR hledáme vhodného kandidáta/u na pozici „OBCHODNÍ ZÁSTUPCE“.

Náplň práce:
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu SME / MLE
• Rozvoj prodejních aktivit a dodržování stanovených prodejních procesů
• Jednání se zákazníky
• Příprava cenových nabídek a smluvní dokumentace
• Plnění osobního prodejního plánu
• Odpovědnost za dosažení prodejních cílů
• Vyřizování požadavků klientů včetně reklamací
• Pravidelný reporting, včetně odpovědnosti za tyto aktivity
• Odpovědnost za monitoring konkurence
• Úzká součinnost s provozními manažery v daném regionu

Požadujeme:
• Praxe a zkušenosti v řízení přímého prodeje
• Praxe a zkušenosti v oblasti služeb vítány
• Dynamická a flexibilní osobnost
• Schopnost plánovat, řídit a organizovat svoji činnost v souladu s požadavky
• Loajalita, pozitivní a zodpovědný přístup
• Samostatné vedení obchodních jednání a prezentací
• Vysoké pracovní nasazení
• Orientace na výsledek, znalost prodejního procesu
• Pokročilá znalost práce s PC (MS Office)
• Min. ukončené SŠ
• Schopnost komunikace v němčině nebo angličtině výhodou
• bezúhonnost, vstřícnost, časovou flexibilitu
• řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič/ka
• ochotu cestovat

Nabízíme:
• Zajímavou, stabilní práci, v dynamicky se rozvíjející společnosti, kde můžete plně využít Vašich osobních i profesních předností a kde nám současně pomůžete dosáhnout vytčených cílů.
• Odpovídající platové ohodnocení
• Notebook, mobilní telefon, po zapracování služební automobil

Místo práce: sídlo společnosti Kladno, práce po celé ČR

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 23. 9. 2014, 14:26

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2574