OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ( firemní hygiena )

Společnost ALFA CLASSIC a.s. byla založena počátkem roku 1992 v Praze. Od svého vzniku se
zaměřila na výrobu, prodej a distribuci základních a speciálních mycích, čisticích prostředků a
tekutých mýdel, papírových ručníků, toaletního papíru a hygienických systémů. V současné době se o spokojenost našich zákazníků stará více než 70 zaměstnanců na pražské centrále a brněnské pobočce. V současné době disponujeme vlastními výrobním kapacitami, kde vyrobíme více než 2000 tun různých čisticích přípravků a tekutých mýdel za rok. V současné době společnost ALFA CLASSIC a.s. produkuje 33 druhů čisticích prostředků a 8 druhů tekutých mýdel. Zastupujeme nejvýznamnější evropské výrobce papírového sortimentu, dávkovačů, zásobníků, pytlů, úklidových pomůcek a dalších produktů pro úklid a hygienu. Disponujeme vlastními logistickými a skladovými areály a vlastní dopravou, díky kterým jsme schopni velmi flexibilně uspokojit zákazníky po celé ČR. Naši obchodní zástupci jsou připraveni se o zákazníky postarat ve všech regionech České republiky. Jsme držiteli: Certifikát ČSN EN ISO 9001:2009.

Náplň práce:
• plní všechny přidělené úkoly vedoucím oddělení, případně vedením společnosti
• vyhledává nové obchodní příležitosti
• pečuje o stávající zákazníky – informace o akcích, speciálních nabídkách, novinkách,
poradenství při řešení problémů
• udržuje, případně rozšiřuje prodeje u stávajících zákazníku
• testuje nové produkty u zákazníků a prakticky je předvádí, zajišťuje zpětnou reakci, či
hodnocení zákazníka na kvalitu testovaných produktů a bezodkladně, nejdéle však do 14-ti dnů, předává tyto informace odpovědným osobám společnosti
• vypracovává obchodní nabídky
• sbírá poznatky a informace o konkurenčních výrobcích a obchodních činnostech
konkurenčních firem a zaznamenává je do informačního systému
• monitoruje konkurenci
• dává návrhy na rozšíření nabízeného sortimentu na základě poptávky zákazníků
• sleduje výši pohledávek u svěřených zákazníků a dbá, aby saldo po splatnosti svěřených
zákazníků bylo ve výši 0,- Kč

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání
• řidičský průkaz sk. B
• komunikativnost
• praktické dovednosti v práci s programy Excel, Word, Outlook

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti. Práci na HPP.

Místo práce: Praha nebo Brno

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 6. 2013, 22:22

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Brno

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575