Obchodní zástupce - drogistické zboží

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je MATTE TRADING s.r.o. - ryze česká společnost zabývající se dovozem, distribucí a prodejem drogistického zboží a kondomů zn. PEPINO.

Náplň práce:
Nabídka a prodej drogistického zboží a kondomů zn. PEPINO, péče o stávající klientelu + vyhledávání nové, každodenní kontakt s klienty, zvyšování prodeje v dané oblasti, pravidelný reporting + analýzy trhu.

Požadujeme:
Zájem o práci, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost, ochotu cestovat, časová a pracovní flexibilita, orientaci na klienta, výborné komunikační a argumentační schopnosti, ŘP skupiny B, aktivní řidič, trestní bezúhonnost, entuziasmus, obchodního ducha, SŠ vzdělání, uživatelská znalost práce na PC.

Nabízíme:
Zajímavé finanční podmínky, služební vozidlo, další bonusy, neomezenou výši příjmu, zázemí české prosperující firmy (jistotu a stabilitu společnosti). Možnost práce na HPP i ŽL.

Místo práce: Ústecký a Karlovarský kraj, Kladno

Termín nástupu: Dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 7. 2011, 15:51

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Karlovarský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581