Obchodní zástupce, account manager, obchodní referent

Rozrůstající se portfolio našich zákazníků a jejich stoupající nároky jsou neklamným znakem jejich spokojenosti se službami, které SPEED PRESS Plus a.s. poskytuje jako jedna z největších společností specializující se na reklamní a dárkové předměty – jejich výrobu, potisk a prodej.
Abychom uspokojili veškeré požadavky a přání našich zákazníků, rozšiřujeme řady obchodního oddělení.

Náplň práce:
Proaktivní a pečlivé řízení portfolia svých klientů - aktivní oslovování, proaktivní řešení, koordinace zakázky, ponákupní péče. Většinu času práce v kanceláři.
Místo práce: Freyova 8, Praha 9 + případné schůzky u klientů

Požadujeme:
SŠ vzdělání.
Předchozí zkušenost v obchodní činnosti s firemními zákazníky (minimálně 1 rok).
Znalost práce na PC (Windows, MS Office).
Proaktivitu a zápal pro práci.
Kultivované vystupování.
Tah na branku.
Pečlivost.
Samostatnost.
Schopnost učit se novým věcem.
Loajalitu.
Pozitivní myšlení a schopnost práce pod tlakem a v termínech.
Odolnost vůči administrativní zátěži.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Nabízíme:
Zajímavou a perspektivní práci v kolektivu na plný úvazek.
Široké zázemí stabilní společnosti (21 let na trhu). Certifikace ISO 9001:2008.
Možnost profesního růstu a školení.
Motivační systém ohodnocení, stravenky, služební telefon.
Nástup možný ihned.
Práce na HPP, ŽL

Místo práce: Freyova 8, Praha 9

Termín nástupu: Možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 23. 7. 2013, 15:41

Obor
Obchod a cestovní ruch, Marketing, reklama, média
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2582