Obchodní reprezentant – region jižní Morava/Čechy

Hoya Lens CZ, a.s. je pobočkou japonské společnosti Hoya Corporation, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci brýlových čoček, distribuci přístrojů pro centrování brýlových čoček a měření nejvhodnější korekce očních vad. Zákazníci a partneři společnosti jsou oční optiky. Hoya je inovativní společnost, která klade důraz na kvalitu lidí i produktů a ve svém oboru patří ke světové špičce. Společnost sídlí v Turnově.

Náplň práce:
Návštěvy očních optik, odborných očních lékařů, prezentace brýlových čoček v očních optikách, odborné konzultace se zaměstnanci optik o nejvýhodnějším používání čoček, školení zaměstnanců optik o produktech společnosti, analýza prodejních dat ve svěřeném regionu, pořádání regionálních odborných seminářů; účast na národních i mezinárodních kongresech a výstavách.

Požadujeme:
SŠ, VŠ, předností je zaměření na optiku nebo obchod, zkušenost s prodejem zdravotnických prostředků na podobné pozici je výhodou, velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem, řidičské oprávnění skupiny „B“, komunikativnost, schopnost navazování kontaktů, spolehlivost, solidní vystupování, aktivní práce s PC, MS Office, bydliště Brno nebo blízké okolí.

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce, zázemí nadnárodní společnosti,možnost osobního i profesního rozvoje, dobré pracovní podmínky a ohodnocení.

Místo práce: Jihomoravský kraj

Termín nástupu: 1.4.2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 7. 2. 2012, 14:05

Obor
Obchod a cestovní ruch, Zdravotnictví
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj