OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO FIREMNÍ KLIENTELU

Hledáte možnost seberealizace a svobody? Nebojíte se komunikovat a dokážete zaujmout svým projevem i vystupováním? Právě hledáme aktivního a motivovaného kolegu/kolegyni s výrazným obchodním instinktem na pozici Account managera/ Obchodního reprezentanta pro segment firemních zákazníků.

Co vás čeká?
-každodenní komunikace se zástupci firem
-jednání se zákazníky, prezentace společnosti (telefon, e-mail, osobně)
-aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
-samostatné plánování obchodní aktivity
-partnerský prodej produktů a služeb společnosti RWE
-zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem a zákaznickým servise
-poskytování kvalitních služeb a příslušné prodejní podpory s cílem reprezentovat a zvyšovat celkovou image Společnosti.
-spolupráce s ostatními útvary společnosti

Co očekáváme my:
-velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
-zodpovědné a systematické jednání se zákazníky
-uživatelskou znalost práce na PC
-Řidičský průkaz sk. B
-samostatnost a spolehlivost
-příjemné a jisté vystupování
-praxe v prodeji výhodou
-čistý trestní rejstřík

Co nabízíme:
-finanční ohodnocení bez horní hranice
-fixní mzda + provize
-motivační program
-časovou flexibilitu
-propracovaný systém zaškolení
-práci na plný úvazek
-zázemí kanceláře přímo v Olomouci
-možnost práce na dohodu nebo ŽL
-zajímavou práci, ve které se nikdy nebudete nudit

Pokud je pro Vás obchod výzvou a chcete začít opravdu vydělávat zašlete prosím svůj životopis. Těším se na Vaše reakce.
Vytvořeno: 7. 7. 2015, 16:32

Ranger Communication Centres a.s.

tř. Svobody 43/39
77900 Olomouc
733592331
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
35-45000 Kč
Lokalita
Olomouc
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP
Kontaktní osoba
Petra Ospálková

Telefon
733592331