Obchodní reprezentant

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je významný dodavatel zdravotnických pomůcek.

Náplň práce:
Komunikace s lékaři a lékárnami, prezentace sortimentu.
Práce v určeném regionu:
1) Severočeský/Středočeský - Česká Lípa, Chomutov, Děčín, Jablonec, Kladno, Liberec, Louny, Litoměřice, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Rakovník, Teplice, Ústí nad Labem nebo
2) kraj Západočeský - Beroun, Cheb, Domažlice, Klatovy, Karlovy Vary, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Příbram, Rokycany, Sokolov, Tachov.

Požadujeme:
Střední zdravotnická škola a praxe obchodního zástupce či v ošetřovatelství vítána. Flexibilita, komunikativnost a ŘP sk.B podmínkou.

Nabízíme:
Samostatnou práci s vysoce motivačním odměňováním, služební auto a mobilní telefon.

Místo práce:
1) Kraj Severočeský/Středočeský – Česká Lípa, Chomutov, Děčín, Jablonec, Kladno, Liberec, Louny, Litoměřice, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Rakovník, Teplice, Ústí nad Labem nebo

Termín nástupu: od 1.8.2013

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 2. 7. 2013, 11:01

Obor
Zdravotnictví, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Liberecký kraj