Obchodní referent

Z důvodu neustále se zvyšující poptávky hledáme pracovníka / pracovnici na pozici Obchodní referent.

Náplň práce :
- vyhledávání zájemců o uzavření obchodů (pojistných smluv, penzijního připojištění, stavebního spoření, hypotečních úvěrů, spotřebitelských úvěrů), které má ve svém portfoliu
- péče o stávající klientelu
- vedení schůzek s klienty a následné uzavírání smluv
- řízení se pokynů nadřízeného

Požadujeme :
- min. SŠ vzdělání
- znalost práce na PC
- praxe v oboru výhodou
- přijemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme :
- možnost dlouhodobého nadstandardního výdělku formou dohody o provedení práce
- odborné zaškolení
- uzpůsobení pracovní doby dle Vašich možností
- benefity pro nejlepší pracovníky - mobil, notebook, automobil, dovolené

V případě zájmu prosíme o zaslání CV na email moravkova@avanc.cz
Vytvořeno: 19. 2. 2020, 10:12

Avanc s.r.o.

Žižkova tř. 1
37001 České Budějovice
736745415
www.avanc.cz
Obor
Finance
Plat
19 - 36 000,-
Lokalita
Jihočeský kraj
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Morávková Pavlína

Telefon
736745415