Obchodní ředitel pro knižní nakladatelství

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost JIRI MODELS a.s., nakladatelství s více než 25-ti letou historií, obratem 100 mil. Kč, vyrábějící knihy, omalovánky, zábavné a naučné aktivity, hračky a další výrobky pro děti v licenčních motivech Walt Disney, Krtek, Peppa Pig, Hello Kitty, Šmoulové a mnoho dalších.

Náplň práce:
• ve spolupráci s managementem společnosti definovat a implementovat strategii rozvoje podnikání
• analyzovat a správně vyhodnocovat krátkodobý i dlouhodobý potenciál domácích i zahraničních trhů
• kontinuálně monitorovat trhy, vytvářet prognózy jejich vývoje, směřovat činnosti k zajištění konkurenceschopnosti společnosti, zvýšení jejího podílu na trzích a udržení stálého vývoje
• zajistit správný tok zjištěných informací firmou, podílet se na vytvoření interního systému na posílení konkurenceschopnosti společnosti na trzích a její schopnosti využít měnící se prostředí
• vyhledávat nové prodejní kanály, řídit stávající, identifikovat obchodní příležitosti, důsledně je analyzovat a podílet se na nastavení souvisejících vnitrofiremních procesů
• zapojit se do budování silného obchodního týmu, řídit obchodní síť, plánovat výkony a obchodní výsledky, nastavit měření výkonnosti, vést tým k naplnění obchodní strategie společnosti
• se svým týmem zajistit dostatečný objem zakázek v daném období, optimalizovat marže, generovat zisk, schvalovat obsah kontraktací a klíčových obchodních transakcí
• nastavit a řídit procesy správy klíčových klientů, monitorovat vývoj vztahů a plánovat cíle
• tvořit a dohlížet na implementaci strategií cenotvorby a marketingu, včetně schvalování stylu propagací výrobků
• zpracovávat ekonomické analýzy, v rozsahu nutném pro zajištění dosahování dobrých HV
• zastupovat společnost na jednáních s partnery, reporting

Požadujeme:
• vzdělání VŠ - ideálně s obchodním zaměřením, případně ekonomickým či technickým
• minimálně 5 let zkušeností s obchodním řízením podniku, 10 let obchodních zkušeností
• silná charismatická osobnost, vizionář, leader, partner vedení a představenstvu společnosti
• komplexní a strategické myšlení, vyzrálost, loajalita, stabilita
• tah na branku, zaujetí, schopnost dosahovat stanovených cílů, diplomatické vystupování
• schopnost identifikovat příležitosti, kriticky je hodnotit
• znalost moderních principů řízení společnosti
• PC – pokročilá uživatelská znalost MS Office
• AJ – pokročilá úroveň slovem, písmem (B2-C1)
• NJ - výhodou
• Řidičský průkaz sk.B, ochota cestovat
• bezúhonnost

Nabízíme:
• prostředí stabilního, dynamického zaměstnavatele
• spolupráce s podporujícím managementem
• prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu
• zajímavé mzdové ohodnocení
• HPP

Místo práce: Písek

Termín nástupu: ihned, příp. dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 3. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 2. 2016, 11:19

Management, Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihočeský kraj