Obchodní manažer

MBG Czech, a.s. je nezávislá firma disponující rozsáhlou skupinou spolupracovníků se specializací na rodinné finanční poradenství. Pod značkou MBG působíme na českém finančním trhu již od roku 1995. V roce 2000 byla s cílem dosažení nejvyšší právní formy založena MBG Czech, a.s., která se dnes řadí mezi nejúspěšnější makléřské společnosti v České republice. Spolupracujeme s kvalitními finančními institucemi, které převážně patří do silných mezinárodních skupin. Mezi svými obchodními partnery, klienty a spolupracovníky má MBG pověst silného a spolehlivého partnera.

Náplň práce:
• aktivní rozvoj a podpora obchodních týmů v oblasti prodeje pojištění a investic
• řízení, koordinace a kontrola obchodních výsledků
• zodpovědnost za dosahování obchodních prodejních cílů

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání
• praxe v pojišťovnictví min. 2 roky podmínkou
• schopnost vést a motivovat obchodní týmy
• samostatnost
• strategické myšlení
• komunikativní schopnosti s orientací na výsledek
• kreativní a pro-obchodní přístup
• znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)

Nabízíme:
• zajímavou odbornou práci na HPP
• motivační finanční ohodnocení
• prostor pro seberealizaci
• podporu a zázemí spolehlivé společnosti
• oblast působnosti: celá ČR

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu zitnikova.olga@mbgczech.cz.
Vytvořeno: 4. 6. 2013, 22:42

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
financex 266