Obchodní manažer – export

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ARMOR s.r.o., mezinárodní firma, sídlo v EU, vývoj, výroba a prodej spotřebních materiálů pro tiskárny PC; evropský leader; pracoviště v Českých Budějovicích. Více na: www.armor.cz.

Náplň práce:
Péče o stávající zákazníky a rozvíjení obchodu s nimi. Vyhledávání nových obchodních příležitostí a vztahů ve svěřeném regionu, jejich realizace a rozvoj. Spoluúčast při tvorbě obchodní, marketingové a cenové politiky ve svěřených regionech. Svěřené regiony: Slovensko, země bývalého vých. bloku plus bývalé Jugoslávie.

Požadujeme:
Min. vyšší odborné vzdělání
Komunikační a prezentační schopnosti;
Dobrou znalost práce na PC (MS Office, Internet…)
Časovou flexibilitu
Zodpovědný a aktivní přístup ke svěřeným úkolům
Dobrou znalost angličtiny
Pracovní zkušenosti
Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
Finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
Auto i pro soukromé cesty
Příspěvek na stravování, atd.
Mzda > 25 000,-Kč.

Místo práce: České Budějovice

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: armor@armor.cz.
Vytvořeno: 16. 5. 2013, 16:17

Obor
Obchod a cestovní ruch, Marketing, reklama, média
Plat
dohodou
Lokalita
Česká republika

Další inzeráty s nálepkami:
exportx 24
obchodx 2582