Obchodní manažer - divize satelitní techniky

Náplň práce:

Akvizice nových klientů, partnerů, obchodů

Nábor a výběr nových obchodních poradců a jednání s nimi na vrcholové úrovni

Jednání s VIP klienty a ukázka prezentací společnosti a obchodního partnera

Rozvoj všech obchodních partnerů a úzká spolupráce s managementem společnosti

Administrativní práce, aktivní telemarketing

Pravidelné reporty a práce s interním systémem společnosti

Požadavky na kandidáty:

SŠ nebo VŠ vzdělání obchodního oboru výhodou

Živnostenský list a ochota si jej založit (případně lze i brigádně)

Zkušenosti na pozici obchodního manažera výhodou, nikoli však podmínkou

Aktivní zkušenost s obchodováním a navazováním vztahů s klienty na jednáních

Pro-zákaznický přístup a chuť vše dotáhnout do cíle a být úspěšný/á

Zkušenosti s náborem nových pracovníků a jejich aktivní kontrolou, reportingy práce, atd.

Výhodou je zkušenost s telemarketingem, především aktivním

Flexibilnost a vlastní automobil pro začátek spolupráce, počítač (netbook)

Nabízíme:

Spolupráci s největší společnosti, která prodává a instaluje satelitní techniku pro domácnosti, firmy, instituce

Velmi rychlý kariérní růst a prostor se podílet na krocích společnosti

Pravidelné tréninky prodejních a komunikačních technik

Firemní benefity a opravdu motivující platové zařazení

Kancelář a zázemí společnosti v centru Pardubic (výborná dostupnost i pro klienty)
Soutěže a firemní setkání a jednání na vrcholových úrovních
Vytvořeno: 30. 12. 2013, 09:51

Terasat CZ, s.r.o.

Pod Višňovkou 1661/33
140 0 Praha
778427027
Obor
Telekomunikace, Management, Finance, Administrativa
Plat
20000
Lokalita
Česká republika
Pracovní poměr
Práce na živnosťák
Kontaktní osoba
Radim Žemlička

Telefon
778427027
Další inzeráty s nálepkami:
Obchodx 2581