Obchodní konzultant – celá ČR

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AVALUKA s.r.o.

Hledáte-li zaměstnání a jistotu stabilní a perspektivní práce v rostoucí, prestižní společnosti, spolupracujte s námi a realizujte se při práci a projektech z oboru automatické identifikace. Máte obchodní praxi? Víte, jak je důležité slovo zákazník? Hledáme nového člena do svého týmu na pracovní pozici obchodní konzultant.

Náplň práce:
- prezentace a prodej produktů zákazníkům
- identifikace nových obchodních příležitostí
- péče o stávající i nové zákazníky
- příprava materiálů pro obchodní činnost (nabídky, obchodní korespondence, kalkulace)
- jednání a spolupráce s obchodními partnery (při řízení obchodních případů)
- spolupráce s produktovými konzultanty, členy týmu a projektovou kanceláří
- práce po celé ČR a SR, v některých případech se zákazníky ze zemí EU
- účast na konferencích a seminářích

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, zaměření na IT výhodou
- praxe na pozici s obchodním zaměřením, ideálně zkušenosti s prodejem SW řešení
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- výborné prezentační, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, orientace na zákazníka
Další požadavky:
- ochota učit se novému v oblasti IT a zájem si znalosti v tomto oboru prohlubovat
- vysoká míra loajality
- samostatnost a časová flexibilita
- znalost AJ výhodou

Nabízíme:
- zajímavou práci na HPP ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi
- podporu při plnění Vašich úkolů
- zajímavé a motivační finanční ohodnocení, velmi zajímavé osobní bonusy za výkon
- příjemné pracovní prostředí v dobrém kolektivu
- profesní růst (systém školení a vzdělávání)
- notebook, služební mobil
- různorodou a zajímavou práci
- dlouhodobá perspektiva
- spolupráce se zákazníky mnoha oborů a činností
- mzda 20 000 – 40 000 Kč

Místo práce: Celá ČR

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 6. 2016, 14:04

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2579
x 3
ajx 153
itx 405