OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro region Severozápadní Čechy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost KAVON CZ s.r.o.. Společnost se zabývá prodejem ručního, pneumatického i elektrické nářadí. Provozuje laboratoř pro kalibraci momentových klíčů.

Náplň práce:
Návštěvy a jednání se stávajícími obchodní partnery
Aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
Budování obchodních kontaktů
Plánování každodenní činnosti
Určování a analýza potřeb zákazníků, prezentace výrobků a promočních akcí

Požadujeme:
SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou
Organizační, obchodní a komunikační schopnosti
Samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
Dobrou znalost práce na PC a obchodní korespondence
ŘP sk. B – aktivní řidič
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Stabilní zázemí české obchodní společnosti s působností po celé ČR
Fixní plat + provizní systém ohodnocení

Místo práce: region Severozápadní Čechy

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem + fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: karsky@kavon.cz
Do předmětu prosím uveďte OBCHODNÍK
Ozveme se pouze vybraným uchazečům, a to do 3 týdnů od zaslání CV
Děkujeme za pochopení.
Vytvořeno: 10. 1. 2014, 14:23

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Liberecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2581
technikax 1239