Obchodně – technický zástupce pro oblast jižní Čechy

B&R je významný výrobce automatizační techniky se sídlem v Rakousku. Jsme jedna z největších a nejúspěšnějších soukromých společností v oboru s více než 2300 zaměstnanci a obchodní sítí v 68 zemích světa. Naše technologicky vyspělé řídicí systémy, pohony, průmyslová PC a ovládací panely stanovují trendy v průmyslové automatizaci. V České republice působíme již 17 let.
Více na: www.br-automation.com.

Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Navazování a rozvíjení kontaktů s obchodními partnery
- Udržování a prohlubování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
- Řešení specifických zákaznických požadavků
- Příprava a zpracování technické a obchodní části nabídek
- Obchodní a technická podpora při realizaci zakázek
- Vedení obchodní dokumentace, aktualizace databáze zákazníků

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání technického směru
- Zkušenosti z oboru průmyslové automatizace
- Silné komunikační dovednosti
- Osobní přístup orientovaný na zákazníka a schopnost rozhodovat
- Dobrou znalost alespoň jednoho cizího jazyka (angličtina nebo němčina)
- Kreativitu a týmového ducha
- Ochotu cestovat
- Kandidát z regionu Strakonice / Písek vítán

Nabízíme:
- Zaškolení z části v mateřské společnosti v Rakousku, z části v České republice
- Další vzdělávání v oboru automatizační techniky
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Příspěvek na výuku cizích jazyků
- Po zaškolení a zapracování možnost práce na home office

Místo práce: Praha/home office (Strakonice, Písek)

Termín nástupu: Únor 2014

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jobs.cz@br-automation.com

Vytvořeno: 17. 1. 2014, 10:46

Obor
Průmysl, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihočeský kraj