Obchodně technický pracovník – vedoucí projektu, specializace-okna-i na externí pozici

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost OKNA JUHA s.r.o.. Firma v daném oboru úspěšně podniká již 10 let. Zaměřuje se na výrobu, prodej a montáž dřevěných i plastových oken a dalšího sortimentu s tím spojeného.

Náplň práce:
Prodej plastových a dřevěných oken a dveří, akvizice nových zákazníků, uzavírání smluv o dílo, zpracování cenových nabídek, zaměřování zakázek, příprava a předání zakázek do výroby, včetně subdodávek, udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky, řízení přidělených projektů, pravidelný reporting obchodních výsledků.

Požadujeme:
SŠ, VŠ stavebního či technického směru, ŘP skupiny B, dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet, Klaes – velkou výhodou), obchodní zkušenosti z přímého kontaktu se zákazníky (v oboru), dobré obchodní, organizační, vyjednávací a komunikační schopnosti, spolehlivost, důslednost, aktivní přístup, technické myšlení, schopnost týmové práce, zodpovědnost.

Nabízíme:
Zajímavé možnosti finančního ohodnocení závislé na dosažených výsledcích, zázemí stabilní, prosperující firmy, příjemné pracoviště v Plzni nebo Babiné - Plasy (dle dohody), maximální podpora ze strany firmy (propracované firemní postupy, vstupní školení, průběžné vzdělávání). Nástup možný po dohodě. Služební auto, telefon, notebook.

Místo práce: Plzeňský kraj

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 23. 4. 2012, 23:23

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj