Obchodně technický poradce – velkoobchodní prodejce

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní společnost IRIMON, spol. s r. o., obchodního zastoupení předních výrobců automatických závlahových systémů a zahradního LED osvětlení.

Náplň práce:
- Obchodně technické poradenství, prodej a prodejní podpora firemní klientele v oblasti automatických závlahových systémů a zahradního LED osvětlení (řídící elektro systémy, senzory, čerpadla, osvětlovací technika…).
- Vedení obchodních jednání s klienty, příprava, předkládání a evidence obchodních nabídek.
- Aktivní účast na výstavách, školeních a příprava obchodních prezentací pro zákazníky jako přednášející.
- Související činnosti (detailní upřesnění a vysvětlení při vstupním pohovoru)

Požadujeme:
- Obchodní talent a obchodní duch.
- Komunikativnost, vyjadřovací schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování.
- SŠ obchodního nebo technického zaměření s maturitou.
- Dobrá znalost českého jazyka a české gramatiky, písmem i slovem, vyjadřovací schopnosti.
- Technické analytické myšlení, organizační dovednosti, dodržování dohod a termínů.
- Znalost práce na PC a na internetu.
- Uživatelskou znalost kancelářského software MS Office, aktivní znalost práce s PC (word, excel, powerpoint,..).

Upřednostňujeme uchazeče s těmito předpoklady a znalostmi v těchto oblastech / není podmínkou:
- Znalost angličtiny nebo němčiny, alespoň středně pokročilá
- Znalost oblasti zavlažovacích systémů, čerpadel nebo osvětlovací techniky - výhodou
- Nekuřák, bydliště v Praze, ŘP sk. B

Nabízíme:
- Zajímavou, tvůrčí a perspektivní práci na HPP v mladém kolektivu s pracovištěm v Praze 9.
- Zaměstnání v zajímavém oboru, blízkém oblasti TZB.
- Možnost profesního růstu a průběžného vzdělávání v tomto oboru.
- Pevnou a pravidelnou pracovní dobu (práce v kanceláři) – provozní doba 8:00 – 16:30 (v létě 7.30 – 17:00 / směnný provoz).
- Motivující finanční ohodnocení úměrné dovednostem a ochotě podílet se na rozvoji společnosti.
- Firemní benefity (příspěvky na životní a penzijní připojištění vzdělávací kurzy atd.).
- Stabilní zaměstnání u zavedené společnosti s více než 20 zaměstnanci, přední firmou v oboru a s historií od roku 1997.

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26.5.2016 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 4. 2016, 12:12

Obor
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2585
technikax 1239
prodejx 1392