Obchodně-technický manažer s AJ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost DRAVE Technology s.r.o.,
více informací o společnosti najdete na webových stránkách www.drave-technology.cz.

Náplň práce:
Uchazeč se seznámí s činností společnosti a projde proškolením jednotlivých produktů. Po zapracování a seznámením se s obchodní činností jde o samostatné zpracování zakázek od přijetí poptávky po návrh technického řešení a realizace u zákazníka. Vyhledávání nových obchodních kontaktů a starost o stávající zákazníky vč. technické pomoci. Úzký telefonní i osobní kontakt se zahraničními partnery a spolupráce při zpracování nabídek a technických řešení od zahraničních partnerů.

Požadujeme:
Vzdělání SŠ/VŠ, anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem, znalost a orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC na uživatelské úrovni, řidičský průkaz sk. B, technické myšlení, komunikativnost, samostatnost v rozhodování a plánování, příjemné vystupování na společenské úrovni a sympatický vzhled, časová i pracovní flexibilita a ochota cestovat. Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, ochota se učit nové věci, 100% pracovní nasazení.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí vč. zázemí, notebook, firemní telefon, automobil pro pracovní cesty, nadstandardní odměny, příspěvek na stravu formou stravenek, dovolená dle dohody, klouzavá pracovní doba, školení a semináře hrazené zaměstnavatelem, možnost seberealizace a otevřenost vlastním nápadům a připomínkám, příjemný mladý kolektiv, pomoc ostatních spolupracovníků pro zapracování a při realizacích, individuální i teamová práce, technická podpora zahraničních partnerů.

Místo práce: Náchod

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 18. 6. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 5. 2016, 08:41

Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikax 1239
obchodx 2581
AJx 153
řpx 73