National Sales Manager

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mmcité a.s. - přední český výrobce designového městského mobiliáře a zahradního nábytku s realizacemi po celé Evropě i v zámoří.

Náplň práce:
Samostatný manažer odpovědný za obchodní aktivity po celé České republice. Zodpovědnost za ekonomické výsledky firmy. Vyhledávání nových projektů a nových obchodních partnerů. Udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími partnery. Komplexní zajištění objednávek. Komunikace s představiteli zastupovaných značek. Podpora exportních aktivit.

Požadujeme:
VŠ nebo SŠ vzdělání. Znalost anglického jazyka. Vynikající komunikační schopnosti. Profesionální úroveň práce na PC. Kreativitu, pružnost a vůli k úspěchu. Obchodní talent a schopnost prosadit se. Řidičský průkaz sk. B. Uvítáme zkušenost z oboru nábytkářství či stavebnictví a vztah k technice, designu a architektuře.

Nabízíme:
Velmi dobré pracovní ohodnocení. Významné bonusy v závislosti na ziskovosti svěřených obchodních aktivit. Zajímavou práci v mladém kolektivu. Možnost postupu na pozici ředitele firmy. Zajímavé zahraniční cesty. Podíl na šíření kvalitního českého designu do zahraničí.
Benefity: Mobilní telefon, notebook, kvalitní firemní jídelna s příspěvkem na stravování, firemní automobil.

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 13. 10. 2011, 15:16

Obor
Management, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Zlín

Další inzeráty s nálepkami:
Salesx 46
Managerx 210