Nákupčí barevných kovů

Společnost KOVOŠROT GROUP CZ a.s. patří již několik desítek let k předním podnikům na poli recyklace druhotných surovin v České republice. Díky ekonomické stabilitě svého postavení, smysluplné kooperaci s dalšími podniky na trhu druhotných surovin, odpovídajícímu technologickému vybavení a kvalifikovanému týmu odborníků je KOVOŠROT GROUP CZ a.s. spolehlivým partnerem pro hutní podniky, výrobní a distribuční sféru dodávající druhotné suroviny, jakožto pro své stávající a potencionální zaměstnance.

Náplň práce:
Vyhledávání nových dodavatelů neželezných kovů ve svém regionu, jakožto péče o stávající zákazníky s cílem dlouhodobé spolupráce. Zodpovědnost za uzavírání rámcových smluv s dodavateli, příprava cenové politiky a pomoc při stanovení strategie postupu v oblasti nákupu a cenové politiky v daném regionu, kontrola dodržování smluvených podmínek při dodávkách, sledování cen materiálu na trhu, úzká spolupráci s prodejci barevných kovů v naší společnosti.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání v oboru metalurgie nebo obchodu, znalost cizích jazyků výhodou, ŘP sk. B, znalost práce s PC, dobré komunikativní schopnosti a samostatnou, loajální osobnost se schopností prosadit se. Uvádějte o který region se ucházíte !!!!!

Nabízíme:
Stálé pracovní místo s nadprůměrným ohodnocením, zajímavé a perspektivní zaměstnání v oboru s budoucností, možnost rozvoje v rámci společnosti, která je leaderem ve svém oboru v ČR, atraktivní zaměstnanecké výhody (služební vůz, mobilní telefon, notebook, atd.).

Místo práce: severní, jižní, střední a východní Čechy – uvádějte o který region se ucházíte!!

Termín nástupu: ihned, dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 9. 2012, 14:28

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Středočeský kraj