MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE - ZÁMEČNÍK/-ICE

Popis nabízené pracovní pozice:

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE - ZÁMEČNÍK/-ICE, pracoviště Divec u Hradce Králové, jednosměnný provoz, nástup dohodou.
- Náplň práce: montáž a výroba vývojových projektů, spolupráce s týmem konstruktérů.
- Požadujeme: dobrou orientaci v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost samokontroly, schopnost práce v týmu, práce na soustruhu a frézce, sváření výhodou, vzdělání elektro výhodou.
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání, práci v rozvíjející se české firmě, finanční ohodnocení dle dohody a praxe, motivační složka mzdy, prostor pro seberealizaci, přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání, možnost profesního růstu v oboru.
- Životopisy zasílejte na email: jobs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na našich internetových stránkách www.svmetal.cz

Požadavky:
Práce s PC, Práce s kovem, Znalost strojírenských výkresů, vzdělání elektro výhodou

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen), Strojírenství a strojírenská výroba

Nástup od: 7. srpen 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 14:05

SV metal spol. s r.o.

Divec - Divec 99
500 03
+420 495 433 189
Obor
Výroba a provoz
Plat
16 000 - 25 000 Kč
Lokalita
Hradec Králové

Kontaktní osoba
Veronika Antalová

Další inzeráty s nálepkami:
PCx 264
kovyx 4