Mistr výroby

Do našeho stabilního a přátelského týmu hledáme šikovného člověka na výrobní oddělení.

Budete trávit 70% vašeho času v provozu, kde budete řešit nastalé provozní situace, komunikovat s operátory, vedoucími směn. Při práci na PC budete vyhodnocovat získaná výrobní data a podílet se na zefektivňování výroby.

Máte zkušenost na obdobné pozici ve výrobě?

Jste praktik a rád trávíte svůj čas na dílně mezi lidmi?

Máte přirozenou autoritu, dokážete lidi řídit a zároveň zachovat přátelskou atmosféru?

Pak hledáme právě Vás.

Co Vás čeká:

-řešení operativních záležitostí ve výrobě, hledání efektivního řešení;
-dohled nad chodem výrobních linek, spolupráce s technickým oddělením a oddělením údržby;
-pravidelné vyhodnocování výrobních dat, návrhy na změny s cílem zajistit efektivní výrobu;
-administrativa spojená s chodem výroby;
-práce v interním systému.

Co Vám nesmí chybět:

-zkušenost z výrobního prostředí na obdobné pozici;
-schopnost pracovat samostatně a systematicky s potřebou dotáhnout věci do zdárného konce;
-pozitivní a iniciativní přístup;
-zkušenost s vedením lidí a umění s nimi jednat;
-schopnost a ochota vyžadovat dodržování BOZP, předepsaných postupů;
-pozitivní přístup a analytické myšlení;
-znalost MS Office (Word, Excel, Outlook);
-ŘP sk. B.

Proč právě k nám:

-jsme česká rodinná firma s přátelskou atmosférou;
-získáte zázemí silné společnosti;
-zaškolíme Vás po odborné stránce;
-nabízíme zajímavou pracovní příležitost s možností realizovat vaše nápady a podílet se na změnách.

Nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Kuřim

Pokud se vidíte v řádcích výše, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!
Vytvořeno:

LIKOV s.r.o.

Blanenská 1859
66434 Kuřim
+420730818101
www.likov.com
Obor
Výroba a provoz
Plat
Dohodou dle zkušeností
Lokalita
Jihomoravský kraj
Kontaktní osoba
Petra Rampulová