Mistr stavební výroby (možno i pro absolventy)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Zakládání staveb, a.s., zavedená stavební společnost se sídlem v Praze, zabývající se speciálním zakládáním, beraněním a pracemi na vodních tocích.

Náplň práce:
Řízení a provádění prací na stavbě za stálé osobní účasti a osobní zodpovědnosti. Mistr stavební výroby dbá, aby práce byly vykonávány bezpečně, řídí se pokyny stavbyvedoucího. Kontroluje pracovní činnosti pracovníků, vede dokumentaci všech činností na pracovišti, zodpovídá za dodržování technologických postupů a dodržování bezpečnosti práce.

Požadujeme:
SŠ stavební / příp. strojní / ev. VŠ, možné i pro absolventy, praxe v obdobné pozici výhodou, aktivní znalost cizího jazyka (AJ, NJ) výhodou, časová flexibilita, spolehlivost, ochota cestovat, ŘP B.

Nabízíme:
Zaměstnání ve stabilizované společnosti, ubytování hrazeno zaměstnavatelem pro mimopražské zaměstnance, cestovní náhrady včetně diet, 5 týdnů dovolené, pro absolventy možnost zapracování, měsíční preferenční odměny podle odvedené práce, příspěvek na jazykové kurzy v případě práce v zahraničí. Základní plat 19 000 Kč – 30 000 Kč v závislosti na vzdělání a praxi.

Místo práce: ČR, SR, Německo, Polsko, Chorvatsko

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: libus@zakladani.cz

Platnost inzerátu končí 11. 7. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 11. 6. 2015, 09:29

Obor
Průmysl, Stavebnictví­
Plat
dohodou
Lokalita
Česká republika