MISTR SKLADU

Popis nabízené pracovní pozice:

Místo výkonu práce: České Libchavy č.p. 172, 561 14 České Libchavy
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení v případě dobrých prac. výsledků
Náplň práce: zajišťovat provoz sběrného dvora a skladu NO, evidence přijímaných odpadů
Požadavky: řidič VZV, dobré organizační schopnosti, samostatnost a iniciativa, smysl pro pořádek
Nabízíme: stabilní práci v zavedené společnosti s potenciálem dalšího rozvoje, nástup možný ihned, stravné dle zákoníku práce
Kontakt: e-mailem

Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků VZV

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Nástup od: 17. červenec 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 11:20

EKOLA České Libchavy s.r.o.

České Libchavy - České Libchavy 172
561 14

Obor
Výroba a provoz
Plat
120 Kč

Kontaktní osoba
Ing. Miloslav Kadrman