Mistr provozu broušení skla

MOSER, a.s. je stabilní společnost a zaměstnavatel s více jak 155. letou tradicí. Sklárna Moser patří mezi přední světové výrobce uměleckého skla. Hlavní činností sklárny je ruční výroba a prodej značkového skla. V současné době je sklárna akciovou společností s výhradně českým kapitálem a přibližně 320 zaměstnanci. Více viz.: www.moser-glass.com.

Náplň práce:
Zajištění racionálního využití strojů zařízení a materiálů, hospodárné využívání surovin, materiálů a strojního zařízení, dodržování kvality výroby na vstupu a výstupu z provozu, spolupráce na kvalifikačním rozvoji zaměstnanců v profesi brusič skla-kulič, hranař, navrhuje mzdové úpravy zaměstnanců provozu. Reportování – operativní evidence vybraných dat. Zajištění růstu produktivity práce na středisku v souladu s cíly společnosti.

Požadujeme:
Ukončené středoškolské vzdělání technického směru podmínkou, nejlépe se sklářským zaměřením, praxe v oboru na obdobné pozici min. 3 roky podmínkou, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel).

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, mzda odpovídající výkonu a významu pozice, zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300,- Kč/měsíčně, možnost nákupu skla za zvýhodněné ceny), nástup možný ihned nebo podle dohody, výše mzdy bude sdělena při osobním pohovoru.

Místo práce:Karlovy Vary

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu delincakova@moser-glass.com.
Vytvořeno: 28. 2. 2013, 15:23

Obor
Výroba a provoz
Plat
Dohodou
Lokalita
Ústecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
mistrx 99
výrobax 631