Mistr potravinářské výroby

ALTIS Kolín je výrobní firma s dlouholetou tradicí v oblasti cukrovinek a zdravé výživy.

Náplň práce:
- organizace a plánování výroby
- vedení a kontroling kolektivu zaměstnanců výroby
- odpovědnost za plnění norem, výrobních úkolů
- odpovědnost za plnění stanovených cílů
- kontrola HACCP+BOZP zaměstnanců a ve výrobních halách
- dodržování technologické kázně na linkách a pracovního řádu firmy

Požadujeme:
- SŠ-potravinářského/technického směru
- praxe v řídící pozici min. 2 roky-dobré komunikativní a organizační schopnosti
- samostatnost, rozhodnost
- odolnost proti stresu
- časová flexibilita a ochota pracovat nad rámec zadaných povinností
- dobrá úroveň práce s PC

Nabízíme:
-zázemí stabilní společnosti
-pracoviště v dosahu MHD

Místo práce: Kolín-Ovčárecká 305

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 14. 3. 2013, 15:43

Obor
Chemie, farmacie a potravinářství, Výroba a provoz
Plat
Dohodou
Lokalita
Kolín