Mistr nástrojárny

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost EBG plastics CZ s.r.o., dceřiná společnost německé firmy, se specializací na zpracování termoplastů, vstřikování termosetů, lisování dílů, oplášťování kovových zálisků, či montáž podskupin. Více na www.ebg-plastics.cz.

Náplň práce:
Plánování, organizace a řízení chodu nástrojárny; zajištění údržby, oprav a modifikací forem pro lisování a vstřikování plastů; provádění analýz stavu forem, přípravy forem a jejich součástí k výrobě, vedení seznamu forem; programování CNC obráběcích center, programování elektroerozívního hloubení atd.; provádění cenových nabídek zákaznických změn a výrob nových forem, zajišťování kooperací; zodpovědnost za dodržování technologických postupů výroby a za včasné plnění výrobních zakázek; objednávání nástrojů a náhradních dílů.

Požadujeme:
ÚSO s maturitou strojírenského směru; min. 2 roky praxe na obdobné pozici; výborná znalost technické dokumentace, čtení a úpravy 3D modelů POWER SHAPE a 2D výkresů; znalost procesu vstřikování plastů, znalost konstrukce forem na vstřikování plastů; znalost programování CNC obráběcích center FEATURE CAM, programování elektroerozívního hloubení atd.; znalost NJ výhodou; trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
Finanční ohodnocení: 25.000-40.000Kč/měs., možnost profesního růstu, dovolená v rozsahu 5 týdnů, práce v dynamicky se rozvíjející firmě, dotované obědy.

Místo práce: Ostrava-Přívoz

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 5. 9. 2011, 12:51

Obor
Ostatní
Plat
Finanční ohodnocení: 25.000-40.000Kč/měs.
Lokalita
Ostrava

Další inzeráty s nálepkami:
Mistrx 99