Mechanik likvidace autovraků - po zkušební době mzda 40 000 Kč, po půl roce 45 000 Kč

TROTINA Eko s.r.o. je dlouhodobě prosperující společnost, která se stále rozvíjí a hledá zaměstnance pro novou pozici.

TROTINA Eko je certifikovaná společnost oprávněná ke sběru a likvidaci autovraků po celé ČR. Provádí ekologickou likvidaci osobních a užitkových vozů.

Více informací o společnosti naleznete na www.trotinaeko.cz.

Náplň práce:
• práce na demontážní lince autovraků - demontáž náhradních dílů, odsávání provozních kapalin, demontáž agregátů

Požadujeme:
• praxe v oboru - výhodou

Nabízíme:
• práci na HPP v jednosměnném provozu od Po - Pá - 6.00 - 14.30

Mzdové ohodnocení 35 000 Kč/měsíc základ, po zkušební době 40 000 Kč/měsíc a po půlroční působnosti u firmy 45 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Ve Dvoře 3 - Holohlavy - okres Hradec Králové

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: marcela.vrbicka@trotina.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 495 703 244 - Marcela Vrbická - personální oddělení.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 15. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Auto-Moto, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Hradec Králové

Telefon
224819391