Marketingový specialista v oblasti průmyslových tiskáren

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká společnost BOTTLING PRINTING s.r.o., zabývající se prodejem a servisem potiskovacích průmyslových tiskáren po celé ČR. Sídlo společnosti v Mikulově na Moravě.

Náplň práce:
• Organizačně podléhá marketingovému manažerovi a pak zástupci VŘ.
• Realizuje přidělené marketingové aktivity.
• Je přímou podporou obchodního oddělení.
• Realizuje nastavený marketingový plán.
• Připravuje a zajišťuje prezentaci společnosti, weby, inzerce, spolupracuje na přípravě reklamních předmětů a bannerových reklam.
• Spolupracuje na vytváření marketingových kampaní v tisku, komunikuje se zákazníky.
• Koordinace práce telemarketingu.
• Zapisuje všechny potřebné informace do IS Helios.
• Vytváření reportů pro managera.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání, výhodou v oboru marketing.
• Praxe v oboru marketingu na pozici specialisty alespoň 3 roky.
• Znalosti prostředí online marketingu.
• Zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, kreativita.
• Výborné organizační a komunikační dovednosti.
• Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
• Zázemí stabilní a renomované společnosti v oboru.
• Dlouhodobou a perspektivní práci v přátelském kolektivu.
• Moderní pracoviště v Mikulově.
• Dobré a motivující finanční ohodnocení (fixní plat +bonusy).
• Práci na HPP.
• Nástup ihned, případně dohodou.
• Úvodní a průběžné školení.
• Mobil, PC.

Místo práce: Mikulov, Bezručova 25

Termín nástupu: 1. 8. 2016

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14. 8. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 14. 7. 2016, 10:12

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj