Marketingový specialista s AJ

Asbis CZ, IT distribuční firma, na CZ trhu od roku 1998. Je součástí holdingu ASBISC Enterprise PLC, který má své lokální pobočky ve 30 zemích světa a je od roku 2007 kotován na WSE.

Náplň práce:
Marketingová spolupráce s dodavateli. Návrhy promoakcí a jejich layoutů. Příprava marketingového plánu, rozpočtů a reportů. Vyhodnocování úspěšnosti proběhlých kampaní a mailingů. Příprava tiskových zpráv. Blízká spolupráce s produktovými manažery a grafiky. Vedení a organizace marketingových akcí. Správa webových stránek. Analýzy trhu a konkurence.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání (ukončené maturitní zkouškou), zkušenosti na obdobné pozici výhodou, samostatný a kreativní přístup, schopnost navrhovat grafický design promoakcí, aktivní znalost anglického jazyka, dobré komunikační a prezentační schopnosti, schopnost týmové práce, flexibilitu, samostatnost, cílevědomost, znalost práce MS Office, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
Velmi zajímavé finanční ohodnocení, služební mobilní telefon, práci v úspěšné mezinárodní společnosti, možnost profesního rozvoje, přístup k nejmodernějším PC technologiím, standardní zaměstnanecké výhody (např.: 25 dní dovolené, výuka anglického jazyka, stravenky, aj.), práci v mladém kolektivu.

Místo práce: Čestlice, Praha-východ

Termín nástupu: 1.11.2012 nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 17. 10. 2012, 11:23

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
AJx 153