Marketingový specialista linie retail / export

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AG FOODS Group a.s.

Náplň práce:
• koordinace vývoje a výroby nových výrobků včetně obalů
• tvorba a řízení marketingových plánů, aktivit ve spolupráci s Retail managerem, uvádění nových výrobků na trh
• organizační zajištění marketingových aktivit
• marketingová podpora Retail managera (podklady, vzorky, prezentace, účast na jednáních)
• mediální / on-line komunikace
• příprava POS materiálů
• zpracování analýz (konkurence, prodejních výsledků)
• marketingová podpora Export managera, organizování veletrhů v zahraničí, monitoring zahraničních trhů
• správa webových stránek, e-shopu

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na marketing
• minimálně 2 roky praxe v marketingu (ideálně oblast potravin / FMCG)
• zkušenosti s on-line marketingem a z oblasti retail
• aktivní znalost AJ slovem i písmem
• samostatnost, zodpovědnost, pozitivní přístup, otevřenost, inovativní přístup, kreativita
• výborné komunikační schopnosti, dynamická osobnost, týmový hráč
• organizační schopnosti, orientace na výsledek
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• zázemí úspěšné společnosti
• zajímavou a různorodou práci
• možnost seberealizace
• práci na HPP
• odpovídající finanční ohodnocení
• stravenky, mobil, notebook

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Dle dohody

V případě zájmu a splnění požadavků volejte na tel. 724 614 819 nebo zašlete životopis na e-mail hana.blazkova@agfoods.eu.
Do předmětu e-mailu uveďte přesný název pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 1. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 6. 2016, 10:24

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP
Kontaktní osoba
Eva Grundová

Telefon
224 814 391
Šup s tím na FaceBook