Marketing manažer

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je VAVRYS CZ s.r.o., obchodní firma s tradicí 23 let na trhu funkčního oblečení a vybavení pro sport a volný čas zastupující na českém a slovenském trhu světové značky jako Craft, Didriksons1913, Inov-8, Silva, Gerber apod.

Náplň práce:
- tvorba strategie marketingu
- kompletní odpovědnost za všechny kanály marketingu
- vedení a řízení menšího marketingového týmu, kontrola výsledků a činností celého týmu, pravidelný reporting, motivace zaměstnanců marketingového oddělení
- návrh účinných reklamních kampaní a aktivní vyhledávání reklamních příležitostí pro jednotlivé značky
- příprava a realizace marketingového a mediálního plánu a následně řízení jednotlivých aktivit a projektů dle schváleného plánu
- zodpovědnost za finanční rozpočet, jednání s dodavateli, pravidelný monitoring a controlling nákladů
- kompletní exekuce kampaní (návrh, grafické zpracování, spuštění, vyhodnocení, reporting)
- vyjednávání vhodných podmínek inzerce s médii
- udržování a aktivní rozvoj dobrých přátelských vztahů se spolupracujícími společnostmi
- plánování a organizace eventů
- správa komunikačních prostředků a jejich aktualizace, příprava textů pro firemní weby
- vytváření šablon firemních dokumentů,
- příprava reportů o úspěšnosti reklamní strategie a dalších činností spojených s prezentací společnosti
- úzká spolupráce a komunikace s obchodním oddělením a produktovými manažery

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- předchozí praxi v oblasti reklamy a marketingu nejméně 5 let, nejlépe v komoditách sportovního nebo spotřebního zboží na obdobné pozici
- zkušenosti s vedením týmu alespoň 3 roky
- praktickou znalost marketingových nástrojů
- zkušenost s budováním značky/značek
- profesionální vystupování a vynikající komunikační a prezentační dovednosti
- vysokou míru kreativity a iniciativy, schopnost skloubit kreativní nápady s prodejními cíli
- pozitivní a přátelskou osobnost
- schopnost vést a motivovat tým podřízených
- aktivní řidič, nekuřák
- pozitivní vztah ke sportu
- znalost AJ (upper intermediate)

Nabízíme:
- možnost realizovat své nápady
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti a příjemný kolektiv
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (automobil k osobnímu užití, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, mobilní telefon, občerstvení na pracovišti, bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, volná pracovní doba)

Místo práce: Luhačovice

Termín nástupu: možno ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vavrys@vavrys.cz

Vytvořeno: 21. 7. 2014, 09:24

Obor
Management, Marketing, reklama, média
Plat
0
Lokalita
Zlínský kraj