MANIPULANT EXTRUDERU

Popis nabízené pracovní pozice:

Pracovní náplň:
- Obsluha extruzní linky na výrobu plastové folie
- Obsluha drtičů pro recyklaci materiálu
- Příprava surových materiálů pro následné zpracování
- Logistická podpora pro oddělení thermoformu
Požadujeme:
- Vyučení, případně středoškolské vzdělání s maturitou
- Oprávnění a praxe v řízení VZV podmínkou
- Manuální zručnost
- Práce s počítačem
- Audiometrické vyšetření při vstupní pracovně-lékařské prohlídce
Nástup:
- možný ihned nebo dle dohody
Mzda:
- 105,- Kč/hod + příplatky, prémie
Benefity:
- příplatky, měsíční a pololetní prémie, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vstupenky na volnočasové aktivity, odměny za zlepšovatelské návrhy, atd.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: KAS@faerchplast.com

Požadavky:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků VZV

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Nástup od: 14. červenec 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 22:10

Faerch Plast s.r.o.

Techniků 535
463 12 Liberec - Liberec XXIII-Doubí
+420 733 530 270
Obor
Výroba a provoz
Plat
105 Kč
Lokalita
Liberec

Kontaktní osoba
Ing. Kateřina Šugárová