Manipulační dělník

Hledáme pracovníky do skladu na pozice Manipulačních dělníků pro našeho významného klienta, úspěšnou logistickou společnost.

Náplň práce:
- manipulační úkony ve skladu (třídění zboží, manipulace s bednami,atd)
- jednoduché úkony na PC a skeneru

Požadavky:
- základní znalost práce na PC
- pracovitost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
- flexibilita
- čistý výpis z rejstříků trestů (alimenty, zákaz řízení nevadí)

Nabídka:
- MOŽNOST NADPRŮMĚRNÉHO VÝDĚLKU!
- zaměstnanecké výhody (možnost týdenních záloh - pro nové pracovníky možnost zálohy již po první odpracované směně, stravenky a jiné)
- stabilní zaměstnání
- nadstandartní prémie a bonusy
- zajištěné ubytování a doprava z / do práce
- při šikovnosti profesní postup

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: BOR U TACHOVA.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 777 296 540 nebo 777 038 479. Pevná linka: 371 120 617. Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na cvpl@bohemia-manscraft.cz a do předmětu uveďte "Manipulační dělník" a kód pozice P89128.
Vytvořeno: 10. 6. 2015, 14:45

Bohemia Manscraft, spol. s r. o.

Nová Hospoda 20
34802 Bor u Tachova
607053507
www.bohemia-manscraft.cz
Obor
Výroba a provoz, Doprava
Referenční číslo
P89128
Plat
dohodou
Lokalita
Česká republika
Kontaktní osoba
Jakub Fišer

Telefon
607053507