Manažer skladu v sekci automotive

Zastupujeme logistickou firmu ve středočeském regionu, která vypisuje výběrové řízení na pozici Manažer skladu v sekci automotive.

Náplň práce:
Řídit logistiku v Automotive sektoru předpokládá zvláštní péči a vztah.
Osobní vztah k věcem na čtyřech kolech, k tomu, jak tyto věci vznikají.
Jaký koncert informací, přeprav, překladišť je třeba k tomu, aby na konci procesu vzniklo nové auto. Pokud jste expert v tom, pomáhat světovým automobilkám v tom, aby tento proces probíhal rychleji, levněji, efektivněji, jste právě ten nebo ta, na koho se těšíme. Vaší radostí se stane tok zboží od dodavatelů, jeho cross-dockování a rozeslání na finální destinace.

Požadujeme:
Koho hledáme?
Šikovného/nou, pozitivně laděného/nou kandidáta/tku nejméně se SŠ vzděláním, který má zkušenosti v oblasti automotive logistiky. Náš budoucí kolega/gyně by měl/a mít smyl pro zodpovědnost, organizační schopnosti, systémový přístup a dobrou komunikaci. Uvítáme proaktivní přístup, samostatnost, spolehlivost a přemýšlivý postoj a ochotu se
dále vzdělávat a rozvíjet v daném oboru. Požadujeme znalost anglického jazyka, další jazyky významnou výhodou.

Nabízíme:
Co získáte?
Oporu velké zahraniční společnosti, která staví hodnoty firmy na přední místa a která respektuje každého jednotlivce. Zajímavé zaměstnání v pozitivně laděném týmu. Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. Zajímavé finanční ohodnocení a nadstandardní zaměstnanecké benefity.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a přihlaste se k nám do týmu.
Těšíme se na Vás.

Místo práce: Říčany - Jažlovice

Termín nástupu: dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 6. 9. 2012, 14:59

Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA)
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha - Východ