Manažer prodeje se zaměřením na netkané textilie pro stavebnictví

Společnost je významným výrobcem v perspektivním oboru netkaných textilií. Zaměstnává přibližně 270 osob. Majoritním vlastníkem společnosti je dánská společnost FIBERTEX A/S/ Aalborg.
Zájemci se mohou hlásit na oddělení lidských zdrojů na adrese Fibertex Nonwovens, a.s., Průmyslová 2179/20 Svitavy, PSČ 568 02. tel. 461 573 253 nebo na e-mailové adrese it@fibertex.com. Více na: www.fibertex.com.

Náplň práce:
Fibertex Nonwovens, a.s. Svitavy hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici obchodního manažera/manažerky se zaměřením na oblast netkaných textilií s použitím ve stavebnictví. Obchodní manažer bude odpovídat obchodnímu řediteli a jeho zodpovědností budou obchodní aktivity v České republice a na dalších trzích Evropy. Tato práce předpokládá řízení projektů s jednotlivými zákazníky, účast na tvorbě a vývoji nových strategií podle jednotlivých trhů, zákazníků a použití.
K náplni práce patří následující úkoly:
• Vyhledávání nových zákazníků a použití pro naše výrobky
• Tvorba obchodních nabídek a kalkulací
• Řízení projektů
• Realizace obchodní strategie
• Tvorba pravidelných hlášení a předpokladů objemů prodeje

Požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání technického zaměření (stavebnictví, strojírenství nebo technické textilie)
• Obchodní zkušenosti v oblasti stavebnictví
• Praxe v obchodní činnosti po dobu nejméně 3 let
• Angličtina slovem i písmem
• Další cizí jazyk výhodou (němčina nebo ruština)
• Výborné komunikační schopnosti
• Vysoká míra motivace
• Ochota často cestovat

Nabízíme:
• Významnou pozici v mezinárodní společnosti s výrazným vzrůstem
• Práci v technicky zajímavém prostředí v rozvíjejícím se průmyslovém odvětví
• Výborné podmínky a zaměstnanecké výhody
• Příležitost dalšího osobního rozvoje

Místo práce: Svitavy

Termín nástupu: co nejdříve

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: it@fibertex.com
Vytvořeno: 23. 9. 2014, 10:18

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
dohodou
Lokalita
Česká republika