Manažer obchodu

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Phyto CZ, s.r.o., zabývající se prodejem bylinného nápoje. Více informací na www.phyto.cz

Náplň práce:
Vyřizování zahraničních objednávek, komunikace se zahraničními prodejci a sklady. Komunikace s tuzemskými prodejci. Klientský servis. Příprava účetních podkladů o prodeji.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání v oboru (nejlépe směr obchodně – marketingový) s minimální délkou praxe 5 let v obchodní a administrativní činnosti. Požaduje znalost anglického a polského jazyka, výbornou komunikativnost, administrativní dovednosti, výborné organizační schopnosti. Dále požadujeme bystrost, rychlou schopnost se orientovat v úkolech, přesnost, spolehlivost, odpovědnost, pozitivní a aktivní přístup k řešení úkolů, bezproblémovou znalost práce na PC (Excel, Word, internet), samostatnost, příjemné vystupování a vzhled.

Nabízíme:
Mzda 18.000,- Kč – 20.000,- Kč.

Místo práce: Prostějov

Termín nástupu: 1. září 2011

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 8. 2011, 15:15

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
18 000 - 20 000 Kč
Lokalita
Olomoucký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387