Manažer logistiky s AJ/NJ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost FOREZ s.r.o. – přední dodavatel automobilového průmyslu v České republice. Dodává plastové a kovové díly pro nejvýznamnější evropské systémové dodavatele výrobců automobilů. Obvykle se jedná se o náročné vzhledové díly, plastové (běžné druhy termoplastů) a kovové výlisky nebo kombinace kov/plast, dodávky pro elektrotechnický průmysl nebo pro ostatní průmysl.
Firma má cca 630 zaměstnanců, je 100% českou firmou, s moderním technologickým vybavením, část výroby - kombinace lisování kovů a plastů je pro ČR výjimečná.
Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.forez.cz

Náplň práce:
Řídí logistický tok napříč firmou a zavádí nové logistické metody pro zrychlení toku zboží a snižování logistických nákladů. Do jeho kompetencí spadá:
- Řízení a kontrola oddělení logistiky a vedoucích skladů,
- Řízení a potvrzování kapacit sériových produkcí,
- Logistický proces od příjmu objednávky až po dodávku k zákazníkům,
- Řízení interního procesu logistiky – management materiálů, výrobků, obalů, skladování a informační toky v sériových produkcích,
- Implementaci principů Lean managementu pro optimalizaci logistických toků, průběžné doby výroby, obrátky zboží,
- Zajišťování specifických požadavků zákazníků,
- Stanovování, sledování a vyhodnocování cílů logistiky,
- Zajišťuje korektní fungování skladových prostor.

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technicko – hospodářského směru, VŠ vítána,
- praxe ve výrobním podniku (SŠ 5 let, VŠ min 1 rok),
- výborné organizační a komunikační schopnosti,
- zkušenosti z oblasti logistiky a podnikových procesů, z vedení administrativy,
- znalost AJ, nebo NJ,
- řidičské oprávnění sk. B,
- znalost práce na PC – zejména MS Office Excel (výborná znalost).

Uvítáme: znalost logistických požadavků automobilového průmyslu, specifických požadavků zákazníků.

Nabízíme:
Motivační finanční ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici. 13. plat a odměny dle ukazatelů. Rozvoj, stabilitu a jistotu, moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi.

Místo práce: Orlickoústecko

Termín nástupu: dohodou

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem personalni@forez.cz, do předmětu zprávy: „Vaše jméno“_logistik).
Zaslání životopisu považujeme za vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů v souvislosti s touto pozicí.

Platnost inzerátu končí 21. 2. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 1. 2016, 12:08

Obor
Doprava, Finance, Ostatní, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikax 1239
provozx 348