Makléř/ka dlouhodobých pronájmu

Profil společnosti:
TRIO Reality s.r.o. - stálice na pražském trhu s dlouhodobými pronájmy. Již od poloviny devadesátých let úspěšně zajišťuje pro své klienty, mimo jiné, pronájmy bytu a domu, samozřejmě ale také jejich prodeje.

Náplň práce:
Pracujte v týmu mladých lidí, orientovaných na spokojené klienty a tedy realizování rychlých obchodních případů, kterými pronájmy bezpochyby jsou. Máte-li schopnost pohotově reagovat na potřeby našich klientu, uskutečňovat prohlídky bytů a domů, vyjednávat podmínky mezi stranami a sjednané podmínky zapracovat do smluv (dle osvědčených připravených vzorů), bude vás tato práce bavit.

Požadujeme:
SŠ vzdělání. Pokud nemáte zkušenosti, nevadí, u nás získáte. Nutností je Vaše schopnost pracovat v samostatně i v kolektivu, dobré srdce a zdravý rozum. Dále od vás požadujeme aktivní přístup, preciznost, nasazení, schopnost a touhu učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, angličtinu slovem i písmem a dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme:
Pokud vše uvedené splňujete, naučíme vás vše potřebné k tomu, abyste uskutečnili doslova hromady obchodu s českými i zahraničními klienty a poskytneme vám k tomu odpovídající fungující zázemí. Váš výdělek se po zapracování muže pohybovat až na úrovni 40 % z objemu uskutečněných obchodu. V žádném případě se nestanete zoufalým obvolávačem inzerátu. Práce na HPP nebo na ŽL.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned, dle dohody


V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 23. 10. 2012, 09:18

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Reality  
Plat
Dohodou  
Lokalita
Praha  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
HPPx 522
ŽLx 117
 

© 2009 empleo.cz O nás