M.A.C Cosmetics Store Manager

Náplň práce:
The Retail Manager manages the total operation of their assigned store and supervises the store and employees.
Retail Manger is responsible for achievement of sales plan in a chosen location.
The Retail Manager is responsible for the training and development of the employees in a chosen location. He/she will generate sales through their team, perform outstanding customer service, and maximize profits by controlling expenses. Other duties include but are not limited to; development of the Deputy Store Manager in management responsibilities, and protecting company assets. The Retail Manager must develop strong working relationships with the Manager Retail Operations and head office support departments.
Retail Manager řídí celkovou činnost přidělené prodejny a dohlíží na prodejnu a její zaměstnance.
Retail Manger je odpovědný za plnění plánů prodeje.
Retail Manager zodpovídá za vzdělávání a rozvoj zaměstnanců prodejny. Prostřednictví svého týmu generuje prodeje, poskytuje vynikající zákaznický servis a cestou řízení výdajů maximalizuje zisky. Mezi další povinnosti mimo jiné patří: zapojování zástupce manažera prodejny do jejího řízení a přebírání zodpovědnosti za její chod a ochrana majetku prodejny. Retail Manager musí také rozvíjet těsné pracovní vztahy s manažerem pro retailové operace a s podpůrnými odděleními v ústředí společnosti.

Požadujeme:
Excellent communication, leadership and organizational skills, strong sales and planning skills, comfortable managing and supervising people, professional attitude and ability to be flexible and deal with change, very good english (speaking/writing), Czech/Slovak (fluent speaker), very good in Excel.
Vynikající komunikační, manažerské a organizační schopnosti, prověřené zkušenosti s prodejem a plánováním, praxi v řízení a supervizi zaměstnanců, profesionální přístup a schopnost pružně reagovat na změny, velmi dobrá angličtina slovem i písmem, plynná čeština/slovenština, velmi dobrá znalost Excelu.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu asemenukova@cs.maccosmetics.com.
Vytvořeno: 7. 4. 2012, 15:19

Obor
Obchod a cestovní ruch, Management
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha