Letecký/á klempíř/ka - vedoucí

Popis nabízené pracovní pozice:

Z.: 10.4.2017, a.: 14.7.2017.
Náplň: Strukturální opravy letecké techniky. Opravy, výměny, případná výroba konstrukčních dílů dle požadavků technické dokumentace a opravárenských manuálů. Čtení a použití technických podkladů. Práce s dokumentací SRA.
Požadujeme: Obecná znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě. Schopnost soustředit se i na specifické detaily. Schopnost prostorového vidění, konstrukční a prostorová paměť. Znalost klempířských technologií. Znalost anglického jazyka. Schopnost vést tým. Pracovní zkušenosti s B737, A320. Průkaz leteckého mechanika B1 výhodou.
Nabízíme: závodní stravování, možnost ubytování, 2 sickdays, pitný režim v letních měsících.
Info. na e-mail: jobs@jobair.cz

Požadavky:
. Znalost klempířských technologií, Pracovní zkušenosti s B737, A320, Angličtina (aktivní)

Požadované vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup od: 1. srpen 2017.
Vytvořeno: 14. 7. 2017, 15:19

JOB AIR Technic a.s.

Gen. Fajtla 370
742 51 Mošnov - Mošnov
+420 556 789 149,733 699 776
Obor
Výroba a provoz
Plat
50 000 Kč
Lokalita
Nový Jičín

Kontaktní osoba
Simona Molnárová