Lesník

Správa Národního parku České Švýcarsko vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa LESNÍK.

Více informací o společnosti naleznete na www.npcs.cz.

Náplň práce:
• tvorba odborných podkladů se zaměřením na lesní ekosystémy a management: např. plány péče, Zásady péče
• příprava a odborná podpora při tvorbě LHP
• podpora a koordinace lesnického výzkumu a monitoringu
• součinnost při plánování a dohledu lesnických managementových činností
• sledování stavu lesních biotopů soustavy Natura 2000
• práce v gisovém prostředí (tvorba dat, databází a výstupů)

Požadujeme:
• VŠ vzdělání lesnického příp. přírodovědného směru
• trestní bezúhonnost
• nesmí být členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob (§ 303, odst.3 Zákona 262/2006 Sb., zákoníku práce)
• ŘP sk. B - aktivní řidič
• dobrá uživatelská úroveň práce s PC
• velmi dobré komunikační schopnosti
• základní znalost práce s GIS

Výhodou:
• cizí jazyk (němčina, angličtina)

Nabízíme:
• zajímavou práci ve státní příspěvkové organizaci zabývající se ochranou přírody v Národním
parku České Švýcarsko a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• možnost bydlení v objektu Správy
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, spoření na stáří, rekreaci apod.)
• možnost profesního vzdělávání
• práci v příjemném prostředí

Platová třída: 12, plat od 27 250 Kč do 40 120 Kč v závislosti na odborné praxi (včetně osobního ohodnocení)
• výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Pracovní poměr na dobu: neurčitou

Místo práce: Jetřichovice, Krásná Lípa, Děčín - dle dohody

Termín nástupu: 15. 5. 2024 nebo dle dohody

Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u vedoucí oddělení monitoringu Ing. Dany Vébrové (tel. č.: 737 276 855, d.vebrova@npcs.cz).

Motivační dopis se strukturovaným životopisem s uvedením e-mailové adresy a telefonu zasílejte nejpozději do 28. 4. 2024 na e-mail j.skalova@npcs.cz, příp. do datové schránky u85x3zd nebo poštou na adresu Správa Národního parku České Švýcarsko, Pražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa.

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou posouzeny zaslané životopisy a motivační dopisy z hlediska splnění požadavků. Vybraní/é uchazeči/ky pak budou pozváni/y k ústnímu pohovoru.

Podporujeme rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem uchazeček i uchazečů.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 28. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Zemědělství a lesnictví
Plat
Lokalita
Děčín

Telefon
224819391