Lektor/ka pro oblast účetnictví

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Počítačová služba s.r.o.
Firma působí na trhu již 25 let - od roku 1990. Ve svých počátcích se zaměřila především na poskytování výrobků a služeb v oblasti výpočetní techniky - a odtud název Počítačová služba.
V současné době se zaměřuje především na vzdělávání dospělých formou rekvalifikačních kurzů
(ve svém portfoliu má více jak 250 akreditací z MŠMT, MPSV a MV ČR) i firemního vzdělávání a na realizaci, administraci a řízení projektů s finanční podporou ESF.

Náplň práce:
- výuka kurzů Účetnictví
- výuka kurzů Mzdové účetnictví

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praktické zkušenosti v oblasti zpracování a vedení účetnictví a mzdové agendy
- znalost práce na PC
- znalost zpracování účetnictví na PC
- dobré lektorské a prezentační dovednosti
- samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti
- zkušenosti ve vzdělávání a lektorské činnosti

Nabízíme:
- stabilní zázemí společnosti s 25-letou tradicí
- zajímavou práci s možností seberealizace
- potřebné zaškolení a následné další vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí
- příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji

Místo práce: Vsetín, Valašské Meziříčí, Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 21. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 5. 2015, 13:54

Obor
Finance, Výchova a vzdělávání
Plat
dohodou
Lokalita
Zlínský kraj