Koordinátor servisů a montáží

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Atrea s.r.o. výrobní a obchodní firma se sídlem v Jablonci nad Nisou s dvacetiletou tradicí a významným postavením v oboru vzduchotechniky a klimatizace v ČR i zahraničí.

Náplň práce:
Koordinace servisní činnosti, příjem, evidence a technické vyjasňování servisních a reklamačních řízení, analýza příčin reklamace, tvorba statistik a vyhodnocování reklamačních řízení, úzká spolupráce s útvary vývoj – výroba – konstrukce při řešení reklamačních a servisních zakázek a zajišťování systému kvality, komunikace se zákazníkem při vyjasňování příčin reklamačního řízení, vyhodnocování indexu spokojenosti zákazníka.

Požadujeme:
SŠ/VŠ technického směru. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, systematičnost, výborné komunikační schopnosti. Proaktivní přístup k řešení problémů. Znalost angličtiny podmínkou.
Výborná znalost práce na PC (MS Excel,Word, Outlook), zkušenosti z oboru VZT, ÚT, chlazení nebo konstrukce strojů výhodou, ochota se vzdělávat. Schopnost pracovat v týmu, předávat informace.

Nabízíme:
Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející firmy v atraktivním oboru, zajímavou práci v tvůrčím kolektivu, odborná školení a rozvoj, možnost seberealizace a odborného růstu, odpovídající platové ohodnocení a další firemní benefity.

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 2. 9. 2011, 13:00

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Jablonec nad Nisou