Koordinační a projektový pracovník IROP v odd. nemovitého kulturního majetku

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze spravující památkové objekty na území Středočeského, Ústeckého a Karlovarského kraje se sídlem Sabinova 373/5, Praha 3, hledá kandidáta/kandidátku na pozici koordinační a projektový pracovník IROP v oddělení nemovitého kulturního majetku pro významnou národní kulturní památku v ČR.

Náplň práce:
Mezi hlavní úkoly patří zejména:
- komplexní koordinace přípravy projektu IROP po stránce finanční, technické, organizační a administrativní
- koordinace jednotlivých smluvních partnerů při přípravě žádosti do IROP a dalších potřebných projektových dokumentů
- příprava a spolupráce s administrátorem na výběrovém řízení na projektanta
- koordinace a kontrola projektů, přebírání projektových dokumentací
- zajišťování odborných posudků a průzkumů pro jednotlivé akce obnovy
- spolupráce při stanovování technologii údržby a obnovy staveb
- příprava podkladů pro uzavírání smluvních vztahů

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání stavebního směru a praxi v oboru stavebnictví minimálně 3 roky, případně středoškolské vzdělání a praxi alespoň 5 let, vztah k památkám
- praktickou zkušenost s koordinací, řízením a administrací investičních projektů financovaných z fondů EU (operační programy)
- znalost zákona o státní památkové péči a zákona o veřejných zakázkách
- organizační schopnosti
- smysl pro týmovou práci
- znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
- aktivní znalost anglického jazyka
- zkušenosti s administrativní pozicí
- samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní a morální bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)

Nabízíme:
- práci na plný úvazek, smlouvu na dobu určitou
- stabilitu státní příspěvkové organizace
- finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, max. platová třída 12
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky (po zkušební době)

Místo práce: Praha a Středočeský kraj

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 16. 10. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 16. 9. 2015, 15:31

Obor
Administrativa, Finance, Ostatní, Stavebnictví­
Plat
dohodou
Lokalita
Praha