KOOPERANT (i pro absolventy)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je slévárna Kuřim, a.s. – tradiční český výrobce odlitků ze šedé a tvárné litiny.

Náplň práce:
- vyhledává potenciální dodavatele externích kooperací
- vede přímá obchodní jednání s tuzemskými i zahraničními kooperanty
- zodpovídá za veškerou korespondenci týkající se poptávek kooperací dle požadavků zákazníků
- úzce spolupracuje s vedoucími projektů
- spolu s odbornými útvary vypracovává obchodní nabídky kooperací, podílí se na stanovování cen a jejich úpravách
- vykonává kontrolní činnost u dodávajících kooperantů, zejména v oblasti smluvených termínů a kvality dodávek
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství (vhodné pro absolventy)
- odborná praxe a znalost technologie obrábění výhodou
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- výborná znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny „B“
- organizační a řídící schopnosti

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- zázemí silné a stabilní společnosti
- prostor pro seberealizaci
- možnost dalšího vzdělávání
- týden dovolené navíc
- závodní stravování
- další výhody
Místo práce: Kuřim, Blanenská 157

Termín nástupu: Září 2013

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 18. 7. 2013, 11:19

Obor
Průmysl, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj